Filipinli Bakıcı Hizmetlerimiz

Filipinli Bakıcı

Filipinlerden gelip farklı ülkelerde çalışan kişiler genellikle ailelerine maddi anlamda yardımcı bulunmaktır. Göç etmiş olan Filipinlilerin oğlu anneler ve büyük kız kardeşler oluşturmakta. Bundan dolayı Filipinli çocuk bakıcıları ailenin tam olarak ne demek olduğunu bilen, çocuklar sevip, onların ihtiyaçlarını her daim düzgün bir şekilde karşılayacak olan kişilerdir.

Küçüklüklerinden beri annelerin karşılaşmış oldukları zorlukları bilirler. Hem de aldıkları ücretin karşılığını tam vermek adına minnet duygusu ile işverenlerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Asıl amaçları ailelerinin geçini sağlamak olduğu için çalışmaya istekli, güvenilir ve azimlidirler. İşten kovulur veya ayrılırlarsa da kolay olacak şekilde yeni bir iş bulma imkanları olsa da bulunmuş oldukları işi asla bırakmak istemezler ve herhangi bir sorun yaratmadan, uyumlu bir şekilde olmayı ve böylelikle hem kendilerinin hem de işverenin huzurunu, düzenini sağlamış olurlar.

Genellikle kendi çocukları, kardeşlerini kendileri büyüttüklerinden dolayı çocuklar ile iyi anlaşmaları, onların hangi zamanlarda disipline ihtiyaç duyduğunun bilincinde olmaktadır. Evde Filipinli bir bakıcı olması, çocuğunuzun hangi zamanlarda, gezeceği, eğleneceği, dinleneceği ve çalışacağını çok iyi öğrenmesine yardımcı olmaktadır. Filipinli dadılar genel olarak kendi kültürlerine son derece bağlı olan, yanında da çalışmış oldukları ailenin kültürüne de son derece saygılı olmaktadırlar. Özellikle de et ve tavuk yemeklerinde usta olduklarından Türk damak tadına hitap edebilen yemekleri de kolaylık ile öğrenebilmektedirler.