Filipinli Bakıcı ve Dadı Hizmeti

Filipinli Bakıcı

Filipinli Bakıcılar, Türklere göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Türklerin istedikleri fiyatlar çok fazla olurken, Filipinli bakıcılar ise hem yatılı kalarak hem de çocuklara en samimi duygular ile bakarlar. Asla sert ve kötü şekilde davranmadan, sevecenlikle çocuklarınızın yanında olurlar. Filipinli bakıcıları genel olarak üst gelire sahip olan kişiler tercih etmektedir. Fiyatları ise 9 ila 12000 dolar arasında değişmektedir. İngilizce dili bilen kişiler çok daha tercih edilmektedir.

Böylelikle çocukları ana dili gibi İngilizce konuşmayı öğrenirler. Evde hem Türkçe ve İngilizce konuşulduğunda çocuğun gelişimi için oldukça önemlidir. Sanat camiasında ve sosyete çoğu kişi Filipin kökenli olan bakıcıları çalıştırmayı tercih etmekteler. Sizlerde güvenilir bakıcılar arıyorsanız eğer çocuğunuzuz hem de erkan yaşta İngilizceye hakim olmasını dilerseniz, seçiminizi Filipinli bakıcılar tarafından yapabilirsiniz.

Yatılı ve Mesai Çalışma İmkanları

Filipinli bakıcı tercih ettiğiniz zamanlar da çalışma koşulları ve sözleşmeyle ilgili olan ayrıntıları görüşüp daha sonrasında hangi şekilde çalışacağına karar vermeniz gerekmektedir. Genellikle yatılı bir şekilde tercih edilirler. Günlük veya belli sürelerde de çalışmaktadırlar. Çocuğunuzun uyum sağlaması ve bakıcının da çalışma prensipleri ile beraber kısa bir süreden sonra bakıcı ve çocuk iyi bir uyum sağlamaktadır.

Mesai saatleri ve izinler hakkında da müşteri odaklı bir şekilde hizmette olan bakıcıların yarısı eğitimli ve deneyimli olmak ile beraber, çoğu İngilizceyi ana dili gibi bilmektedirler. Bundan dolayı da herhangi bir aksaklık da yaşamazsınız.