Filipinli bakıcı ve bebek bakıcıları

Filipinli Bakıcı

Bayanların çalışma hayatları aktif olduğu zamanlarda, çocuk bakımı ile çok fazla ilgilenememeleri sorun teşkil etmektedir. Bu durumda ise aileler, kreş veya bakıcı seçeneklerini değerlendirip, çocuklarının bakımını ve gelişimin de destek verirler.

Yerli bakıcılar çok yüksek ücretler talep ettiklerinden, Filipinli bakıcı çalıştırma fikri akıllarına daha çok yatmaktadır. Küçük yaşlardan, yabancı dil eğitiminin önemini kavramış olan aileler, hem ekonomik hem de kültürel açıdan İngilizce dillerinin gelişmesi için Filipinli bakıcı tercih ederler.

Çocuklar ile herhangi bir sorun yaşamadan, çok iyi olacak şekilde anlaşan Filipinli bakıcılar, bebek ve çocuk bakımı konusunda da sıcakkanlı davranmalarıyla, yumuşak başlı olmaları ile tercih edilmektedir.

Filipinli Bakıcıların Avantajları

Filipin bakıcılarının en büyük avantajları, yatılı bir şekilde hizmet vermelidir. Problem yaşatmadan, huzursuzluk ya da herhangi bir soruna neden olmadan kolay bir şekilde iletişim halinde olan kişilerdir. Bebek ve çocuk bakımında oldukça başarılılar. Yabancı dil ile çocuğunuz daha iyi bir başlangıç yapar. İkinci anadili gibi İngilizceyi öğrenebilir. Sıcak ve samimi olduklarından herhangi bir uyum sorunu yaşatmazlar. Çocuğunuzu soğuk ve sert olacak şekilde asla davranmazlar. Yatılı olarak bakıcı isteyenler için en iyi seçenek olarak değerlendirilmelidir.

A Plus denilen üst gelirli olan kişilerin tercih etmiş olduğu Filipinli bakıcılar ailelerine para gönderdiklerinde, kazançlarının çoğuna dokunmazlar. Hem işverenin hem de çalışan kişinin memnun olduğu bir süreç yaşatırlar sizlere. Çocuklarınızı emin ellere bırakabilirsiniz.